Honeywell se zabývá výzkumem, vývojem a výrobou moderních technologií, které pomáhají řešit některé z nejaktuálnějších otázek světa.

Honeywell Technology Solutions je R&D divize společnosti Honeywell a její brněnské centrum je největším v Evropě. Více než 1100 profesionálů zkoumá a vyvíjí technologie, které pomáhají vytvořit chytřejší, bezpečnější a udržitelnější svět. Přes 60 procent zaměstnanců jsou specialisté v oblasti IT a vývoje softwaru, bezpečnosti nebo počítačových a vestavěných systémů.

Areál v Brně-Slatině zahrnuje řadu high-tech laboratoří (např. human factors lab, letecké simulátory nebo interní inovační lab) vybavených nejnovějším hardwarem a digitálními produkty, které simulují reálné podmínky.

AEROSPACE

Naše letecká řešení a aplikace zkvalitňují práci pilotů a zvyšují bezpečnost letového provozu. Produkty společnosti Honeywell najdete téměř ve všech osobních, komerčních i vojenských letadlech i v zařízeních ve vesmíru.

"V Honeywell Aerospace v ČR pracujeme na špičkových produktech, které změní budoucnost letectví. Jsou to např. elektrická letadla, proudové stíhačky 5. generace nebo městská letecká doprava. Vyvíjíme taxíky, které umí létat. Vážně, létající taxíky!"
- Michal Závišek, Sr. Director Engineering.

SAFETY & PRODUCTIVITY SOLUTIONS

Vyvíjíme inteligentní ochranné osobní prostředky, které pomáhají chránit životy lidí po celém světě. Zaměřujeme se také na moderní řešení pro zvýšení produktivity za pomocí automatizace, robotizace a digitalizace.

"Portfolio produktů divize SPS zahrnuje vše od technologií v ochranných prostředcích pro pracovníky, až po aplikace, které pomáhají digitální transformaci nemocničního prostředí. Je to dynamický sektor, jehož budoucnost znamená stále více automatizace, autonomie a umělé intelligence." - Tomáš Szaszi, Director Business Development.  


Přednášky