Naším posláním je pomáhat zákazníkům urychlit obchodní transformaci prostřednictvím jednoduchých, výkonných a bezpečných řešení navržených pro hybridní IT prostředí.

Nabízíme širokou škálu produktů, jako je Observability, Network management, System management, Database management, IT service Management, Application Management, IT security a mnoho dalších, navíc poskytujeme několik řešení pro malé firmy, podniky i pro vzdělávání a Veřejný sektor.

SolarWinds je prostě komunita softwarových, síťových a systémových inženýrů, kteří vědí, co je potřeba ke správě dnešních dynamických IT prostředí, a proto jsou naše produkty a řešení efektivní, přístupné a snadno použitelné.

V SolarWinds se staráme (CARE), proto jsou naše základní hodnoty Spolupráce (Collaborative), Zodpovědnost (Accountable), Připravenost (Ready) a být Empatický (Empathetic).

Zaměstnáváme odborníky na řadu technologií, jako jsou C#, .NET, Java, Kotlin, Go, React, Angular, Node.JS Python, C++, AZURE, AWS a JavaScript v oblastech sítí, databází, cloudu, systémů a aplikací. zabezpečení, úložiště a virtualizace. Jsme vysoce výkonný tým, najímáme jen ty nejlepší a necháváme je růst a dělat to, v čem jsou dobří, pomocí agilního procesu vývoje software (SCRUM) a otevřené komunikace napříč týmy a lokalitami.

Pokud se o nás chcete dozvědět více, můžete navštívit naše webové stránky https://www.solarwinds.com/ https://twitter.com/solarwinds, https://www.linkedin.com/company/solarwinds, aj.

Přednášky

Speakeři partnera

Témata závěrečných prací

  • BP: Framework pro prediktivní výběr testů