Z důvodů zdravotní situace v ČR je akce odložena na začátek února 2021.

V případě, že se po vyhlášení nového termínu nebudete moci akce zúčastnit, Vám bude poplatek na základě Vaší žádosti vrácen. Způsob podání žádosti bude upřesněn společně s vyhlášením nového termínu (Toto se netýká první 42 registrovaných studentů FIT, kteří mají akci zdarma (poplatek jim bude automaticky vrácen)).

NXP Semiconductors se zabývá vývojem a výrobou mikroprocesorů a analogových součástek pro automobilový a spotřební průmysl, počítačové sítě a bezdrátové komunikace. V České republice je společnost NXP Semiconductors zastoupena vývojovými centry v Rožnově pod Radhoštěm a Brně. V moderních laboratořích pracuje mezinárodní tým čítající více než 300 odborníků z oblastí Vision, SW Tools, Multicore, Motor Control, Security and Connectivity, Embedded Software, Operating Systems, Analog Products, Customer Support, Software Validation and Verification, Industrial Connectivity, Pricing a Marketing a v neposlední řadě zákaznické centrum spolu s technicko-obchodním oddělením.
 
Kariéra ve firmě NXP znamená krok do budoucnosti - jak profesně, tak osobnostně. Společnost NXP je globálním hráčem v oblasti technologie a vývoje aplikací, měnících náš každodenní život. Náš tým tvoří ambiciózní profesionálové, pracujících v mezinárodním prostředí. Hledáme nové, motivované a talentované kolegy, kteří se spolu s námi postaví výzvám budoucího vývoje v otevřeném prostředí, které firma NXP nabízí.


Hlavní partner Excel@FIT 2019

Přednášky

čas název místo
16:10-16:35 Explainable AI pro detekci COVID-19 E105

Speakeři partnera