Z důvodů zdravotní situace v ČR je akce odložena na začátek února 2021.

V případě, že se po vyhlášení nového termínu nebudete moci akce zúčastnit, Vám bude poplatek na základě Vaší žádosti vrácen. Způsob podání žádosti bude upřesněn společně s vyhlášením nového termínu (Toto se netýká první 42 registrovaných studentů FIT, kteří mají akci zdarma (poplatek jim bude automaticky vrácen)).

Espressif Systems je známý výrobce výkonných low-power mikrokontroler/SoC modulů a vývojových kitů s BLE/BT/WiFi konektivitou. ESP moduly využívají CPU s jedním nebo dvěma jádry, poskytují hardwarově akcelerovanou podporou zabezpečení (RSA, AES, SHA) a rozhraní pro nejrůznější periferie (LCD, kamera, SD karty, dotekové sensory a jiné). Naše produkty jsou vhodné zejména pro IoT/embedded řešení, do Espressif portfolia patří například legendární čipy ESP8266 a ESP32. Více na stránkách https://www.espressif.com/

Naši uživatelé mají k dispozici kompletní vývojové open-source prostředí, které se skládá z několika full-stack frameworků a mnoha specifických projektů a příkladů aplikací. K dispozici na stránkách https://github.com/espressif.

Firemní centrála Espressif Systems je v Číně (Shanghai), dále máme pobočky v České republice (Brno), v Brazílii (Campinas), v Indii (Pune) a v Singapuru.

Zaměstnanci naší firmy pocházejí z celého světa, takže tvoří zajímavé a inspirativní pracovní prostředi, kde je "úředním jazykem" angličtina.

Přednášky

čas název místo

Speakeři partnera