Z důvodů zdravotní situace v ČR je akce odložena na začátek února 2021.

V případě, že se po vyhlášení nového termínu nebudete moci akce zúčastnit, Vám bude poplatek na základě Vaší žádosti vrácen. Způsob podání žádosti bude upřesněn společně s vyhlášením nového termínu (Toto se netýká první 42 registrovaných studentů FIT, kteří mají akci zdarma (poplatek jim bude automaticky vrácen)).

Společnost 24i Media CZ se zaměřuje na vývoj softwaru, který umožňuje rychlý a jednoduchý přístup k multimediálnímu obsahu na internetu. Nejčastějšími zákazníky jsou filmová a televizní studia, internetoví provideři nebo výrobci hardwarových řešení do domácností pro celou škálu zařízení: set-top-boxy, Smart TV, telefony, tablety, herní konzole.

V Brně vyrostla společnost 24i Media CZ na tým o 60 zaměstnancích, nadále však sdílí zkušenosti se svou mateřskou firmou 24i Unit Media BV v Amsterdamu a dalším vývojovým centrem v Madridu. Na globálním trhu s OTT (Over The Top) aplikacemi působí již deset let.

Mladá česká divize si již získala renomé v oblasti vývoje aplikací nejen pro mateřskou firmu s více než 30 aktivními klienty, ale i pro zcela nové zákazníky jako Fox Sport, Globo, FUSE z USA nebo evropské mezinárodní TV společnosti RTL, NPO, v prostředí ČR a SR je zajímavá spolupráce s TV Nova, TV Prima, O2, Markízou a Slovak Telekom.

Firma má neustále otevřené pozice pro vývoj ve Swiftu se zařízením na iOS/tvOS či pro vývojáře v ReactJS, vyvíjí i vlastní modulární aplikace postavené na technologii React Native.

 

Přednášky

čas název místo
19:35-20:00 Přehrávač. Alfa a omega video streaming aplikací. E104

Speakeři partnera