Archív: 2021

Jsme fintech Roger. Fintech, který přináší svěží vítr do strnulého finančního světa. Jak? Pomocí několika služeb postavených na inovativních technologických řešení. Primárně zkracuje splatnosti faktur na 3 dny a to prostřednictvím unikátní investiční platformy, na níž propojuje investory s podnikateli. Jednou z jeho hlavních priorit při vývoji je i zabezpečení a identity management.
Roger rozběhl a dále vyvíjí další dvě zásadní služby - Invoice Financing, neboli financování dodavatelského řetězce, a Roger Ověření, bezplatnou databázi finančního zdraví českých firem. Pomocí vlastních technologických řešení navrhuje také propojení bankovních a účetních systémů s našimi. Pro dodavatele Alzy, Mallu nebo Datartu vyvinul klientské rozhraní na míru, které umožňuje na pár kliknutí zkracovat splatnosti všech vystavených faktur.
Je to klišé, ale u nás v Rogeru platí doslova - kreativitě se meze nekladou a vývoji nových funkcionalit nebo produktů cestičku spíše umetáme. Zakládáme si na agilním a proaktivním přístupu. Díky tomuto přístupu jsem již několik let lídrem ve svém oboru v ČR.

Hlavní partner Žijeme IT 2021

Přednášky