Z důvodů zdravotní situace v ČR je akce odložena na začátek února 2021.

V případě, že se po vyhlášení nového termínu nebudete moci akce zúčastnit, Vám bude poplatek na základě Vaší žádosti vrácen. Způsob podání žádosti bude upřesněn společně s vyhlášením nového termínu (Toto se netýká první 42 registrovaných studentů FIT, kteří mají akci zdarma (poplatek jim bude automaticky vrácen)).

Thermo Fisher Scientific je světovým lídrem v produktech pro vědu s více než 70 000 zaměstnanci v 50 zemích světa. V brněnském technologickém centru vyvíjíme a vyrábíme zejména elektronové mikroskopy, jejichž historie sahá až do 50. let do bývalé Tesly Brno. Naše přístroje se podílí na vědeckých objevech v materiálovém výzkumu, lékařství i vývoji budoucí elektroniky.

Software je mozkem našich přístrojů. Řídí hardware a kompenzuje jeho nedokonalosti s nanometrovou přesností. Zpracovává velké datové toky, musí se sám umět zotavit z chyb a diagnostikovat jejich příčiny. Naše aplikace umožňují automaticky skenovat mikroskopické vzorky nebo je opracovávat iontovým paprskem a odkrývat tak struktury pod jejich povrchem. Tyto automatizované procesy mohou trvat i více jak týden, přesto se nesmí ztratit jediný pixel drahocenných dat.

Naši softwaroví inženýři řeší různorodé problémy, někteří z našich kolegů jsou také absolventy FIT - např. softwarový manager Jaroslav Kadlec.

Hlavní partner Excel@FIT 2019 a Excel@FIT 2020

Hlavní partner Žijeme IT 2019

Přednášky