Z důvodů zdravotní situace v ČR je akce odložena na začátek února 2021.

V případě, že se po vyhlášení nového termínu nebudete moci akce zúčastnit, Vám bude poplatek na základě Vaší žádosti vrácen. Způsob podání žádosti bude upřesněn společně s vyhlášením nového termínu (Toto se netýká první 42 registrovaných studentů FIT, kteří mají akci zdarma (poplatek jim bude automaticky vrácen)).

Jsme předním poskytovatelem výkonného a cenově dostupného softwaru zaměřeného na správu IT infrastruktury. Díky našim produktům jsou společnosti po celém světě - bez ohledu na jejich obor, velikost či komplexnost IT infrastruktury - schopny efektivně monitorovat a spravovat svá IT prostředí, ať už jsou lokální, v cloudu, nebo řešeny hybridně.

Od svého založení v roce 2008 se brněnská pobočka rozrostla v hlavní vývojové centrum. S více než třemi sty softwarovými inženýry se podílíme na vývoji téměř každého produktu z portfolia SolarWinds. Zaměstnáváme zkušené profesionály v široké škále technologií, jako jsou C#, Java, Go, Python, C++ nebo JavaScript, v oblastech sítí, databází, cloudu, systémů a aplikací, IT bezpečnosti, uchování dat a virtualizace. Jsme vysoce výkonný tým, který najímá jen ty nejlepší, podporuje jejich růst a nechá je dělat to, v čem jsou dobří, prostřednictvím agilního přístupu při vývoji softwaru a otevřené komunikace napříč týmy a lokalitami.

Přednášky

čas název místo
15:10-15:35 Mob Programming E105

Speakeři partnera