Z důvodů zdravotní situace v ČR je akce odložena na začátek února 2021.

V případě, že se po vyhlášení nového termínu nebudete moci akce zúčastnit, Vám bude poplatek na základě Vaší žádosti vrácen. Způsob podání žádosti bude upřesněn společně s vyhlášením nového termínu (Toto se netýká první 42 registrovaných studentů FIT, kteří mají akci zdarma (poplatek jim bude automaticky vrácen)).

Společnost IBM je největším poskytovatelem řešení a služeb informačních technologií na světě. Převažující činností IBM v České republice  je prodej širokého spektra IT technologií od serverů a systémů pro ukládání dat až po software a IT služby včetně služeb konzultačních. Primárním zájmem je vždy hledání správného řešení, které podpoří úspěch našich klientů.

IBM Global Delivery Center v Brně je jedním z největších a nejrozmanitějších center IBM svého druhu na světě. Jeho hlavní aktivity se zaměřují na poskytování strategických outsourcingových služeb - podporu vzdálených serverů a aplikací, síťové služby a koncovou zákaznickou podporu. Tisíce talentovaných IT profesionálů, kteří zde pracují, tvoří jedinečný diverzifikovaný tým skládající se z několika desítek národností. Centrum poskytuje služby stovkám klientů z celého světa, od předních světových bank přes telefonní operátory až po farmaceutické společnosti.

Hlavní partner Excel@FIT 2020

Přednášky

čas název místo
18:05-18:30 Jak prodat inovace v IT? E105

Speakeři partnera