Archiv: 2020

Jak prodat inovace v IT?

B - 18:05

V přednášce vám popíšeme inovační proces v maticově uspořádaných týmech v IBM a představíme výhody a nevýhody dedikovaných a specializovaných subtýmů v korporátním prostředí. Odhalíme Architect Office jako distribučního inovátora. "Heuréka! První krok je za mnou, myšlenka by byla, ale jak ji prodat? Jak ji představit? Na co se mě bude klient ptát?" Dozvíte se, jak funguje proces inovace pro největší enterprise klienty IBM. Od napádu až po realizaci, od Adama až k dolaru. Na základě bohatých zkušeností s prací s klienty vám ukážeme i příklady inovačních projektů a jejich přínos pro naše zákazníky z různých oborů IT.

Ivo Kulhavý

Ivo pracuje v IBM přes 10 let, teď jako Chief IT Architect pro největší IBM klienty. Vede tým architektů a je ve velmi blízkém kontaktu se zákazníky. Často pracovně cestuje a je zodpovědný za inovace, plánování ve středně a dlouhodobém horizontu. Ivo vystudoval magisterský program Aplikované informatiky na FI MUNI.

Radek Giebl

Radek působí v IBM Brno jako Architect Lead. V IBM začal pracovat před 15 lety. Po několika letech zjistil, že ho více zajimá problematika řízení lidských zdrojů a zaměřil se na management specializovanych tvůrčích týmů. Přes své humanitní vysokoškolské vzdělání se pohybuje v IT více než 25 let.