Z důvodů zdravotní situace v ČR je akce odložena na začátek února 2021.

V případě, že se po vyhlášení nového termínu nebudete moci akce zúčastnit, Vám bude poplatek na základě Vaší žádosti vrácen. Způsob podání žádosti bude upřesněn společně s vyhlášením nového termínu (Toto se netýká první 42 registrovaných studentů FIT, kteří mají akci zdarma (poplatek jim bude automaticky vrácen)).

Dvě pravidla pro psaní komentářů

Místnost E105 - 19:35

Ve škole vás naučí, že zdrojový kód musí být dobře komentovaný. Najdete si práci. Co se stane pak, vám vyrazí dech. V krátké přednášce o tom, co je a co není dobrý komentář, se podíváme na dobré rady od zkušených propagátorů čistého kódu a na to, jak to občas dopadá v praxi. Stejně jako v životě, i v komentářích ke kódu platí: pokud nemáte co říci, mlčte.

Petr Valášek

je softwarový architekt ve firmě Thermo Fisher Scientific, kde navrhuje a implementuje softwarový framework pro všechny budoucí elektronové mikroskopy. Umí programovat v C++. Programuje v C++, C# a rustu. Je vášnivým organizátorem a milým účastníkem šifrovaček, špatným hráčem discgolfu a téměř jistě otcem dvou dětí. Nemá rád růžičkovou kapustu.