Archív: 2018

Roztoč svým kódem průmyslový motor

D0207 17:15 - 00

Základem dnešního světa a mnoha jeho vymožeností je aplikační kód. Prakticky veškerá průmyslová výroba má v pozadí řadu informačních systémů. V rámci naší hands-on laboratoře si vysvětlíme moderní přístupy a trendy nastupující v oblasti výroby a průmyslu 4.0. Sáhnete si na pokročilý automatizační systém TwinCat, svým kódem společně roztočíme motor, rozsvítíme diody, budeme měřit stroje a vyzkoušíme si základy pro tvorbu kyber-fyzikálních systémů.

Ján Hrivňák

Honza vystudoval FI MUNI a dále prohlubuje své znalosti v rámci doktorandského studia na FIT VUT. Svou kariéru započal jako vývojář ekonomického SW. V současné době působí v Unicornu na pozici Business analytika. Primárně se zaměřuje na projekty v oblasti manufacturingu a Průmyslu 4.0.

Petr Puš

Petr je senior konzultantem a zkušeným softwarovým architektem na technologiích společnosti Microsoft. Specializuje se na vývojové platformy Microsoft .NET a Microsoft SharePoint. Aktivně se také věnuje tvorbě odborných článků a odborným přednáškám, za což byl společností Microsoft oceněn prestižním titulem MVP.