Z důvodů zdravotní situace v ČR je akce odložena na začátek února 2021.

V případě, že se po vyhlášení nového termínu nebudete moci akce zúčastnit, Vám bude poplatek na základě Vaší žádosti vrácen. Způsob podání žádosti bude upřesněn společně s vyhlášením nového termínu (Toto se netýká první 42 registrovaných studentů FIT, kteří mají akci zdarma (poplatek jim bude automaticky vrácen)).

Přehrávač. Alfa a omega video streaming aplikací.

Místnost E104 - 19:35

Video streaming v posledních letech prožívá obrovský boom. Netflix, YouTube, Twitch, Disney+, HBOGO, to jsou nejzvučnější jména video streaming světa, které udávají trendy a nastavují laťku konkurenčním službám. Jedno mají vždy společné, nekompromisní video přehrávač. V této přednášce se dozvíte jak video streaming řešíme my v 24i. Co nám funguje, co nikoliv, čím jsme si prošli. Jaké jsou naše poznatky za tu dobu. Představíme vám, jaké nástroje, knihovny a technologie používáme a jak přistupuje k multiplatform vývoji v tak specifické oblasti jako je právě video streaming.

Matěj Polák

Matěj je s námi v 24i téměř 3 roky a věnuje se převážně frontend vývoji v JavaScriptu/TypeScriptu. Mimo jeho frontendovou působnost vede produktový Media team zodpovědný za tvorbu a následnou implementaci přehrávače napříč celým spektrem podporovaných platforem od webu, přes telefony až po chytré televize.