Z důvodů zdravotní situace v ČR je akce odložena na začátek února 2021.

V případě, že se po vyhlášení nového termínu nebudete moci akce zúčastnit, Vám bude poplatek na základě Vaší žádosti vrácen. Způsob podání žádosti bude upřesněn společně s vyhlášením nového termínu (Toto se netýká první 42 registrovaných studentů FIT, kteří mají akci zdarma (poplatek jim bude automaticky vrácen)).

Mob Programming

Místnost E105 - 15:10

Sedm lidí sedících u jednoho monitoru a jenom jeden z nich píše kód? "To je ale plýtvání," prohlásil jeden manažer, když nás poprvé viděl při týmovém programování (mob programming). Opravdu je? Na první pohled možná, tým takto pravděpodobně vyprodukuje méně řádků kódu. Převažují ale dlouhodobé výhody. Tým se nemusí synchronizovat, takže může zrušit většinu meetingů. Kód bude kvalitnější, protože každý člen týmu přispěje tím nejlepším, co umí. A stejně tak se každý člen týmu od ostatních něco nového naučí, takže příště bude produktivnější i jako jednotlivec. Přijďte si poslechnout naše zkušenosti s týmovým programováním v SolarWinds.

Robert Batůšek

Robert Batůšek je agilní nadšenec a zkušený Scrum Master žijící v Brně. Pomáhá společnostem zavádět a používat agilní metody SW vývoje už přes deset let. Vedl agilní transformaci ve třech různých firmách a jako Scrum Master se staral o více než 10 týmů. V současné době pracuje pro SolarWinds jako Agile Coach.